Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha felfáztam?

Mit csináljak, ha felfáztam?

Figyelt kérdés
Elutaztunk a családdal Romániába, és nincs nálam gyógyszer, és nem tudom mit csinálhatnék. Orvoshoz itt nem tudok menni, és itt leszünk még egy hetet.
2019. aug. 19. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs nálad?

Ami nekem bevált (antibiotikumon kívül) valamilyen gyulladáscsökkentő pl. Advil, tőzegáfonya kapszula + baromi sok folyadék (víz, tea) ha lehet kv-t, alkoholt kerüld el.


29N

2019. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs nálam semmi :( Köszönöm a gyors választ!
2019. aug. 19. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igyál nagyon sok kamilla vagy medveszőlőlevél teát.


Ülőfürdőzni is érdemes.


Kamilla és cickafark ülőfürdő:


3 evőkanál szárított kamillavirágot és 3 evőkanál szárított cickafark virágot 1,5 l forró vízzel önts le és hagyd állni 20 percig lefedve!


Szűrd le és öntsd át egy lavórba!

Hagyjátok annyira kihűlni, hogy bele tudj ülni! Kb 20 percig (amíg meleg) ülő fürdőzz.

2019. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos sosem volt jó az ülő fürdő...csak rosszabb lett tőle.

De természetesen ez nem azt jelenti, hogy a Kérdezőnek sem fog segíteni. Biztosan egyén függő.


(#1 voltam)

2019. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!