Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik mit tegyek?

5 napja késik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleve 20 naponta szokott megjonni előző honapban 23 nap vopt most már 25nél járok és még most sincs semmi

Csakhogy megyünk mindjárt wellnesselni és nekem tampont nőgyógyász javaslatára nem szabad

Terhes nem lehetek mert még szűz vagyok



#menstruáció #késés #félek menzesz
2019. dec. 19. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Fogamzás gátló kizárt és szeretném, hogy még ma megjöjjön valamivel elérhetem? Kérlek értelmes válaszokat

És en tamponnal se tudnám mert olyan erős a vérzésem, hogy ha a vízbe vagyok nagyon hamar cserélni kéne

2019. dec. 19. 14:34
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

"nekem tampont nőgyógyász javaslatára nem szabad"

Igen, de persze a természetellenes erős vérzésedre, és rövid ciklusodra nem mondott semmit.

2019. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még nagyon fiatal vagy és nem állt be a ciklusod. Ha megjön a menzeszed és tampont nem tudsz használni, akkor sajnos a fürdőzés kilőve. Nem tudod elérni sehogy, hogy hamarabb megjöjjön.
2019. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért természetellenes nem, és de mondott a rövid ciklusra is dolgokaat de ez szerintem nem rad tartozik a 2.nak igaza van

Én csak szt szeretném hogy megjöjjön mert mondjuk volt hogy este néha hogy átaztam na és az a hotelbe elég gáz lenne

2019. dec. 19. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nagy, éjszakai szárnyas betétet és tedd be minden este a biztonság kedvéért, ennél többet sajnos nem igazán tehetsz.
2019. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fürödj betétbe ha annyira akarsz,aztán majd kifolyik a véred mellette
2019. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fürdeni - különösen közösségi fürdőkben - nem csak azért nem ajánlatos, mert kifolyik a véred és az ciki, hanem mert baromira fertőzésveszèlyes.
2019. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!