Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik Mit csinaljak...

5 napja késik Mit csinaljak hogy Meg jöjjön végre?

Figyelt kérdés

November 15.én jött meg a menzeszem legutóbb és kb a peteeresem környékén a folyásom bő volt (ami ilyenkor tudom h normális) és véres is volt annyira hogy már volt hogy betétet használtam de nem volt vészes. Most azon gondolkozok hogy lehet hamarabb jött meg valamiért és az akart lenni a menzeszem 💁 most pedig lehet e miatt nem fog Meg jönni? Néha mostanában kicsit fáj a hasam és neha olyan mintha megjott volna de neem. Inkább amolyan "száraz" folyásom van néha másképp nem tudom le írni. Terhes elvileg nem vagyok mivel mqr hónapok óta nem voltam senkivel és azóta egyébként is megjott már (november 15.én)

18/L



2019. dec. 21. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, hogy megjöjjön. Én igazából két dologra tippelek. Állhat a háttérben egy fertőzés-gyulladás is. A helyedben elmennék nőgyógyászhoz. Illetve 5 nap késés még semmi, pláne nem a te korodban. Egyébként élsz nemi életet? Terhes nem vagy? Lehet nem ártana tesztelned egyet, ha nemi életet élsz. Ez lenne a második tippem.

Vagy lehet hormonális oka is, még akár harmadik tippként.

Szóval ha nem tippeket akarsz, akkor fordulj orvoshoz!

2019. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug ***** válasza:
77%

Szevasz.

Ha ismered a noi nemi reflexologias pontokat a talpon-kezen, akkor azokat masszirozhatod.


Stressz is kesleltetheti, sot ki is hagyhat egy ciklust.

2019. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!