Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kehely felhelyezése?

Intim kehely felhelyezése?

Figyelt kérdés

C-hajtogatással próbálkoztam, de nem megy. Mikor kell elengedni? Amikor a kehely szája pont beér a hüvelybe, de még a kehely kint van, vagy pedig teljesen fel kell nyomni, amíg már csak a szára lóg ki, és akkor kell elengedni a behajtogatott kelyhet?


Nem tudom, hogy jól van-e bent. Hallottam, ahogy kinyílik és vákuum keletkezett, de enyhén folyik belőlem a vér. Vagy ez csak a hüvelyfalon maradt vér lehet? Ha benyúlok, a kehely alja kerek, picit feljebb, ahol már nem redős, ott szűken össze van nyomódva (nem c- formában). Így érzem (bocsi a béna rajzért):

[link]

Szemből és oldalról, úgy értem, mintha átvilágítanának, szemből és oldalnézetből, akkor így nézne ki a kehely bennem.


Jó ez így, vagy teljesen kereknek kell lennie, az egésznek, behorpadás nélkül?


2019. dec. 31. 11:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. jan. 1. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!