Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nyilvános női mosdókban...

A nyilvános női mosdókban miért pisis a padló állandóan?

Figyelt kérdés
Miért kell fölé-mellé guggolva, pisitölcsérrel és még ki tudja mivel összepisilni a WC-t, amit nők esetében arra terveztek, hogy ráülve legyen használva.
2020. jan. 2. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Csupasz puncival nem lehet egyenes sugárral pisilni :). Vagyis lehet, csak figyelni kell nagyon. Sokan nem figyelnek szerintem. Amúgy miért is nem jó nyilvános mosdóban kezet mosni? Inkább hagyod úgy??? Gratulálok! Ha az embernél van kis szappan, és van a mosdóban csap vízzel, miért ne lehetne kezet mosni? De akár szappan nélkül is. Undorító mindenki, aki nem mos kezet wc után!
2020. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Nőgyógyász mondta egy családtagomnak, ha csupaszon ráül is kisebb butaságot csinál, mint ha fölégugol és úgy teriti be magát mindenképpen - erősen - felverödő pisi permettel.
2020. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell beledobni egy darab wc papírt előtte (keveset csak, nehogy elduguljon a wc). Ezután szerintem igazából mndegy hogy guggolás vagy a tapétázós-kéztámaztós módszer, csak ne érintkezzünk a deszkával közvetlenül, és tiszta maradjon utánunk.
2020. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért a férfiak nem ennyire csesznyék.
2020. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
10. Ott a pont :D Meglepő dolgok vannak ám. Jóba lettem a munkahelyi wcs nénivel mesélt egy két sztorit. Nem csak a fölé gugoló nők pisilik össze a deszkát. Az a legkevesebb de sok balkán országban nincs angol wc. Az ide érkező turisták nem tudják használni az angol wct. Ez komoly. A néni látott már 30as nőt magassarkúban ráállva guggolni a wc peremén és úgy pisilni meg sz@rni. Én sem akartam elhinni. :D Na ezek durván telinyomják az egész klotyót mindennel. A másik, hogy férfiak is bemennek időnként akik nem kedvelik a piszoárt és nem igazán tudnak célozni. Ehhez képest a föllé guggoló nők az semmi. :D kezet mosni meg minek ha nincs szappan? Még fogjam meg a csapot is amit más piszkos kézzel? Pfúj. Akkor inkább tisztasági kendő meg kézfertőtlenítő.
2020. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!