Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat hogy kimarad...

Imjustcurious kérdése:

Előfordulhat hogy kimarad menstruáció?

Figyelt kérdés

Már 7 napja késik, szűz vagyok szóval terhes nem lehetek. Szerintetek már orvoshoz kéne fordulnom? Vagy előfordulhat az, hogy kimarad egy?

16L


2020. jan. 6. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezer oka lehet a terhességen kívül. Nekem stressztől késik rengeteget néha. Egy hét még nem vészes. Felnőtt nőknél is előfordulhat, hogy változik a ciklusuk. Majd akkor aggódj, ha hónapokig nem jön meg.
2020. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs. Nekem 20 éves multam mire beállt. Voltam vele orvosnál rendszeresen kimaradt nem talalt semmit. Azt mondta fogamzásgátlóval lehet beállítani. Én meg erre azt mondtam hogy köszi nem. Semmi értelme nem lett volna mert alapvetően a problémám nem oldotta volna meg. Aztan ráhagytam mondom majd beáll. És rá másfél évre mintha teljesen kicserélték volna. Azt mondom szinte napra pontos ha 1-2 nappal kesőbb is jön meg akkor is napszakra pontos. Szóval ha ideges vagy vizsgáltasd ki magad de egyébként 20 év körül beáll ha nincs nagyobb problema.
2020. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!