Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kehely. Segítség!...

Intim kehely. Segítség! Hogyan kell úgy felrakni, hogy biztos jó helyen legyen?

Figyelt kérdés

Napok óta küzdök vele. Hétfőn jött meg. Első nap azt hittem sikerült de úgy volt hogy jó volt aztán mondjuk 4-5 óra után elkzedtem úgy vérezni mintha nem haszálnék semmit pedig még csak félig volt a kehely. Első este is ugyanez volt amikor felkeltem azt hittem milyen jól felraktam aztán abban a pillnatban hogy felálltam éreztem hogy baj van... második este full átáztam :(

Meluna M mèretem van raktam már nagyon föntre lentre forgattam nyomkodtam már minden hogyan próbáltam de átázok...segítsetek légyszi. Egészségügyi okok miatt nem akarok tampont használni de ma már azt használtam :(


2020. jan. 17. 19:13
 1/3 anonim válasza:
Szia! Nekem is hasonló élményem volt, aztán kiderült hogy azért, mert valószínűleg nem nyílt ki teljesen a kehely, és mellette kifolyt a vér. Amikor felrakod, az ujjadal "nézd meg" körben, hogy mindenhol kinyílt-e és ha nem, akkor próbálj ki másik hajtogatási módot. Még elvileg úgy tudod ellenőrizni, hogy amikor úgy gondolod jó helyen van, meghúzod lefelé, vagy elkezded forgatni és ha ellenállást érzel, akkor elvileg minden rendben van vele. (nekem az első módszer jött be)
2020. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beszoktam mellette nyulnies ugy erzem ki van nyilva de kicsit ovalis...lehet tul magy ez a meret vagy nem tudom :( azert ezt vettem mert azt irtam hogy az S annak jo aki szuz
2020. jan. 17. 23:37
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi teli van hibaval az a mondat:D a lenyeg lejon...


Azt OLVASTAM hogy az S annak van aki szuz.

Attol felek amugy hogy veszek egy kisebbet aztan kiderul hogy nem is az volt a baj hogy tul nagy hanem csak rosszul raktam be:/

2020. jan. 17. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!