Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen intim higiéniai...

StrawberryRaspberry kérdése:

Nektek milyen intim higiéniai termékeitek vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy nektek milyen termékeitek vannak az intim terület ápolására, tisztán tartására. Természetesen nők válaszai érdekelne. :) 22l.

Gondolok ilyenre, hogy pl.: intim nedves törlőkendő, intim dezodor vagy hasonlók, ami talán kicsit extra is.

Márkákat is szívesen várok, ami nektek bejött. :D .



2020. jan. 18. 22:35
1 2 3
 21/21 Maylu válasza:

Anno használtam intim lemosókat, hamar be is gyulladtam tőlük így elhagytam. Mindig hagyományos tusfürdővel, szappannal mosakodtam, de végül rájöttem egyik se tett jót odalent, mert felborította a pH-mat.

Átálltam természetes háziszappanokra( pl. manna, deja-vu,olivia), főként kecsketejes fajtákra, amiknek teljesen természetes összetevőik nem tartalmaznak mesterséges adalékanyagokat, parfümöt (utóbbi sokat ártott akkor).

Azóta sokkal jobb és most szeretnék mosható tisztasági betétet is beszerezni, mert olvastam, hogy azok se egészségesek és környezetszennyezők.

2020. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!