Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napig menstruáltam, első...

3 napig menstruáltam, első nap nagyon sok volt utolsó két nap alig volt szinte tegnap reggel csak egy kicsi barna folt volt a betéten egész nap nem volt semmi, ma megint menstruálni kezdtem de nagyon kis mennyiségűt és barna a színe mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat kérek

Bunkó válaszolók kérem ne válaszoljanak!


2020. jan. 21. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A barna is ver. Csak kevés.
2020. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi különösebb oka. Ez most ilyen volt.
2020. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csak azt mondják hogy terhes vagyok,az tény hogy lefeküdtem valakivel és sajnos nem védekeztünk,és ezt nem is tagadom!

De mindenki össze vissza mond mindent!

2020. jan. 21. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha vennél egy terhességi tesztet és rögtön kiderül terhes vagy-e, vagy sem.

Amúgy meg más(ok) honnan tudják, hogy te 100%, hogy terhes vagy? Ott voltak gyertyát tartani vagy mi?

2020. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk az lenne még fontos infó, h egyébként is most kellett volna menstruálnod, vagy maskor szokott lenni és ez most csak ilyen soron kívüli történet. Mar csak azért, mert nagyon nem mindegy.

Amúgy, ez amit leírtál nem feltétlen utal terhességre, nekem is volt már ilyen, h egy kiadós szeretkezés után vérezgettem egy picit, de utána a mensim is megjött pont amikor szokott...

Amúgy meg tényleg, ha fennáll a gyanú a terhességre, akkor ne ilyen "tünetekre" alapozz, mert ilyen jellegű vérzést pár dolog azért elő tud idézni, nekem pl már antibiotikum kúra után is volt 1-2 nap pecsételgetés, de pl kolléganőm anyukájának mindkét terhessége első 5 hónapja alatt volt vérzése. Szóval, ha biztosra akarsz menni, akkor teszt-teszt-teszt. Még fősulis koromban mindig tartottam a koliban 1-2 tesztet minden eshetőségre felkészülve, hál istennek nem kellett 1x sem, de megnyugtató volt a tudat, h barmikor ott van a fürdőben, ha kellene, és nem majd akkor kell még rohangászni érte, mikor megvan a baj...

2020. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!