Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet a hüvelygomba?...

Ez lehet a hüvelygomba? Hogyan lehet kezelni? Van rá valami kenőcs vagy más? Ez árthat a barátomnak?

Figyelt kérdés
nagyon viszket,sárgás, darabos,sűrű folyásom van és olykor fáj!! Segítsetek mert ez már kibírhatatlan! a barátom ebből semmit nem vesz észre mert akkor nem szokott lenni ilyen meg sex és petting előtt direkt elmegyek wc-re! sztetek ez árthat neki??
2008. nov. 19. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gomba, vagy akár valami durvább is. Semmi jót nem jelent mindenesetre. A barátodra is veszélyes lehet, sőt az is lehet, hogy tőle kaptad el, csak rajta nincsenek tünetek. Menj nőgyógyászhoz, és kérj a párodnak is gyógyszert. Amig nem rendeződik a bajod ne legyen szex, mert csak oda-vissza fertőzitek egymást
2008. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! de nem merek orvoshoz fordulni!pedig tényleg kellene!!
2008. nov. 19. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
menj el orvoshoz nyugodtan.ilyenkor felír egy gyógyszert, amit szedned kell pár napig és minden elmúlik.nekem is votl ilyen, ez valószínű candida.Nem vészes,sok nő elkapja,de ha nem kezeled durva betegség alakulhat ki belőle.ne félj a kezeléstől,itt kb hozzád se ér, vesz egy pamacsnyi mintát és ennyi, kapsz gyógyszert és jó lesz:)ne izgulj
2008. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A nemi betegségeket a pasidnak átadod,de sokszor ez nála nem nyilvánul meg,csak hordozó lesz. Gumival csináljátok? Mert ha mindig azzal,akkor nincs baja azért.


Szerintem ez durvább,mint a gomba,komolyabb. MIért félsz elmenni a nőgyógyászhoz? Nem lesz attól bajod,csakis akkor,ha nem teszel semmit. Ha meg szenvedsz is,akkor meg pláne nem értem,miért nem mész el,neked is jobb lenne,nem?


Mi a logikád alapja,hogy nem mész el? Mert így csak magad alatt vágod a fát...

2008. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz! Nem szabad fél vállról venni ezeket a dolgokat. Ha nem kezelnek, még a végén meddő leszel.

Nem kell félni a nőgyógyásztól. Nem ciki elmenni. Különben is, ha már élsz nemi életet jobb lenne, ha elmennél nőgyógyászhoz. Évente érdemes csináltatni rákszűrést is.

2008. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! aranyosak vagytok!de még az édesanyámnak sem beszéltem róla nem h az orvosomnak! de tényleg nem szórakozok tovább!!az első adandó alkalommal elmegyek, és kivizsgáltatom!

ja amúgy igen gumival csináljuk bár az utóbbi 2-3 alkalommal nem! de akkor nem is volt ilyesmi!


mi az a Candida??

2008. nov. 19. 21:19
 7/9 A kérdező kommentje:
vagyis milyen tünetei vannak??
2008. nov. 19. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Candidáról bővebben olvashatsz, ha beírod a google-ba. Nem feltétlenül van candidád. Nekem már régóta van gombám, gyógyszerek hatására sem múlt el, de a candida tesztem negatív lett. Tünetei közé tartozik a fejfájás, alhasi fájdalom, (sok) édesség evése, haspuffadás, hüvelyi folyás..stb..
2008. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez nem hüvelygomba ez a csigám!!!!!!
2010. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!