Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyik helyről a másikra...

Egyik helyről a másikra küldenek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kereken négy napja, észre vettem a nemi területen, egy fájdalmas sebet. Azonnal mentem az ügyeletre, ahonnan elkuldtek bőrgyógyászatra, ma elmentem, de onnan tovább küldtek ismét. Semmit nem csináltak, megneztek, és küldenek tovább. De még csak sejtes sincsen, hogy mi lehet a baj. Valami ötlet, hogy hova kéne menni Budapesten, ahol egyből megvizsgalnak normálisan, mintát vesznek, esetleg megpróbálnak segíteni?
2020. jan. 27. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem ügyeleti probléma. Miért nem láttak el a bőrgyógyászaton?
2020. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hova küldtek tovább? Mire gyanakszanak a dokik? Milyen seb, pici? Okoz valami panaszt,pl.viszketés,váladékozás stb.
2020. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A bőrgyógyászaton azt mondták, hogy menjek a SE borklinikara. Gyanakodni se gyanakodnak semmire, mert fogalmuk sincs mi lehet. KB az interneten kerestek rá... Kezdek kicsit pipa lenni, mert nekem amúgy fekélynek tűnik, valószínűleg szex közben megserult, és nem vettem észre, és elég zárt helyen van. De semmit nem mondanak.
2020. jan. 27. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd jóddal, és lehet elmúlik magától.
2020. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam a SE borklinikaan, teljesen pozitív csalódás volt. Végre vették vért, kaptam krémet, és az orvos nagyon lelki ismeretes volt.
2020. jan. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!