Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők volt mar állandó égő...

Nők volt mar állandó égő érzésetek ott lent?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségébe vagyok esve,mar 4x voltam orvosnál 2 különbözőnél is, csinaltattam rák szűrést,írtak ki bakteriális fertőzésre gyógyszert,kupot,krémet aztan ugyan ezt gombás fertőzésre is de nem múlik. Belül érzem az égő érzést már hónapok óta tart és eléggé kikészít. Barmilyen tanácsot,tapasztalatot szívesen fogadok
2020. febr. 3. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt, egyszer elkaptam a munkahelyi WC-n.

Lehet, hogy még egy adag szájon át szedős gyógyszer kéne neked.

2020. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a hüvelyflóradat kell rendbetenni a sok gyógyszer után, én is jártam így. Nem akarok reklámozni, de én a Beliema lemosót krémet és kupot használtam, és nekem helyretette a dolgokat. Azóta is használom a lemosót meg néha a krémet is megelőzésre. Drága amúgy sajnos eléggé.
2020. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tenyésztés kellene és annak megfelelő gyógyszerezés. Lheet, hogy a partnerednek is kell, mert így csak ping-pong megy.
2020. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ultrahang volt? Bocs ha hülyeséget kérdezek de nem lehet hogy, nem is a hüvelyed az? Csak mert nekem is hasonló tünetem volt. Legalábbis azt hittem hogy ott ég, kiderült az ultrahangon hogy mióma van a hátul a méhemen, és azt érzem. Nem is égetett igazából hanem fájt, csak kicsit hasonlított az érzés hozzá.
2020. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen ultrahang is volt és mind a két doki magán orvos ráadasul :( Fogamzasgatlo miatt nem lehet esetleg?

A tenyésztésen en is gondolkoztam TB-re csinalnak? Magan orvosnal elég húzós ára van

2020. febr. 3. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyi probiotikumot mindenképpen próbáld meg, de igen, a fogamzásgátló okozhat ilyet.
2020. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!