Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó vizelési inger, mitől?

Állandó vizelési inger, mitől?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete egyfolytában azt érzem, hogy pisilnem kell, egész nap, hiába megyek mosdóba, pár perc múlva érzem. Nem csíp, nem fáj, nem ég. Voltam orvosnál, kaptam antibiotikumot de nem használt semmit. Olyan érzésem van, mintha az alhasamnál valami nyomná a húgyhólyagomat. 3 hónapja voltam hasi uh-on, nőgyógyásznál, vérvétel, vizelet és minden negatív.
2020. jan. 31. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Két hete érzed ezt, UH-n 3 hónapja voltál. Felfáztál, ez szinte biztos, és az antibiotikum nem használt. Menj vissza inkább, mert szerintem nagy baj nem lehet, ez hólyaghurut. Az nem feltétlenül csíp és fáj. Elég, ha a hólyagod van begyulladva. Kapsz másik antibiotikumot, vagy tovább küld kivizsgálásra a háziorvos. De mindenképpen menj vissza, mert jobb, ha kiderítik, mi a gond.
2020. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy magától ez nem múlik el. Próbálkozhatsz kamillás ülőfürdővel, stb., de én a helyedben visszamennék a háziorvoshoz.
2020. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!