Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet normál vércukrom...

Hogy lehet normál vércukrom PCOS mellett?

Figyelt kérdés

Most derült ki a PCOS,még nem kezdtem el a diétát. Edzés után megettem egy banánt és egy mandarint. Direkt néztem az időt, mondván kivàncsiságbol megnézem 1 óra múlva mennyi a vércukrom. (hozzá teszem az egyik orvos elkönyvelt inzulinrezisztensnek, amit nagyon nagyon nehezen akarok elhinni)

7,7 volt 1 óràval az evés után.

1,5 oraval utana 6,2

2 órával utána 6


Vélemény?



2020. febr. 5. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fingod sincs az egészről, de biztos az orvos a hülye... Ha nem hinnék az orvosnak, akkor másikhoz mennék és megkérdezném mit jelent az eredmény.... Nem az internet népétől várnék megnyugodtatást. Mások tapasztalatit meg lehet hallgatni, én is azért vagyok itt, de neked halvány lila gőzöd sincs az inzulinrezisztencia fogalmáról. Semmi köze ahhoz, hogy az éhomi vércukrod mennyi. Különben is inzulin szintről van szó....
2020. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinte válaszod. Szívmelengető volt olvasni soraid :D

De már voltam másik orvosnál aki kielemezte a terheléses papíromat és azt mondta nincsen IR-em.

Neked pedig szép napot! :D

2020. júl. 29. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!