Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tunetmentes lehet egy bakteria...

Tunetmentes lehet egy bakterialis fertozes?

Figyelt kérdés

Rakszuresen voltam, es az eredmenyben az all, hogy bakterialis fertozest mutattak ki. Nincs reszletezve, valoszinu jovoheten megyek vissza az orvoshoz, hogy elmondja pontosan mi az. Viszont en azt nem ertem, hogy hogy lehet baci, ha az eg vilagon semmi tumetem nincs. Se szag, se masmilyen vagy tobb folyas, se semmi. Letezhet ilyen? Meg sosem volt bacis fertozesem, de en mindig ugy tudtam, hogy az egyertelmu es nagyon kellemetlen tunetekkel jar.

Valaki volt hasonlo cipoben?



2020. febr. 15. 00:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Voltam dokinal, es azt mondta minden normalis, a bakterium amit kimutattak, jelentektelen, nincs tennivalo sem. Azt mondta, hogy a huvelyflora kis felborulasa miatt lehet maximum. A gyulladas ami az eredmenyen van, szinten erre vezetheto vissza.

Lenyeg, hogy eleg hulyen irjak meg a leletet, hogy az ember kb fraszt kapjon, kozben meg semmi baja 🤦‍♀️

2020. febr. 18. 01:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát, igen. Laikus számára néha értelmezhetetlen,vagy félreérthető egy lelet. Lényeg az,hogy minden rendben van!
2020. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!