Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meriofert injekciót kell...

Meriofert injekciót kell beadnom magamnak (ma reggel kezdtem), de eddig csak egyet tudtam normálisan felszívni az üvegcséből. Valaki járt már így?

Figyelt kérdés
Köszi

2020. febr. 15. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elején nagyon nehéz, de bele lehet jönni.

A vastagabb tűvel szívod fel? Nekem úgy ment, hogy amikor beleszúrtam az üvegcsébe, akkor a tű hegyével egész közel maradtam a kupakhoz. Ugye ilyenkor fejjel lefelé van az üvegcse. És nagyon lassan úgy szívtam fel, hogy a levegőből már ne szívjak. Ha ment is bele légbuborék, akkor a tűvel felfelé tartottam, megkocogtattam, hogy a bubi felmenjen a kijárathoz és azt óvatosan kinyomtam. Utána cseréltem a vékony tűre, abból is óvatosan kinyomtam egy cseppet és utána már lehetett is szúrni.

2020. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,a zöld vastag tűvel szìvom fel. Neked is volt az elején,hogy nem tudtad mind felszìvni? Köszi a választ!
2020. febr. 16. 08:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már sikerült! 😊
2020. febr. 18. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!