Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak a nőgyógyásznak?

Mit mondjak a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Férfival még nem voltam, de dildót használok legalább heti rendszerességgel (nem kicsit, normál méretűt). Ha kérdezi, hogy szűz vagyok-e még, akkor azt mondjam, hogy már nem? Ő gondolom leginkább azért kérdezi, mert így nem kell vigyáznia, hogy ne szakítsa át a szűzhártyát. Ami ugye nekem már nincs.

Voltam már egyszer nála, de akkor még nem használtam semmit. Rá is írta a leletre, hogy szűk a hüvelyem, hát most már nemigen fogja.


2018. júl. 22. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Igen, azt mondd, hogy nem vagy szűz. Neki mindegy, hogy mitől nincs szűzhártyád. Pontosabban semmi köze hozzá, gondolom, nem szeretnéd neki részletezni... Az ultrahang meg stb vizsgálat miatt kérdeznek ilyet. Ha meg kérdezi, hogy rendszeres nemi életed van-e, arra meg azt mondd sztem, hogy nincs, mert azt meg gondolom, hogy a fertőzések, betegségek miatt kérdezik.
2018. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nő addig szűz, amíg nem szexelt. Attól, hogy a szűzhártyád esetleg elszakadt, még ugyanúgy szűz vagy az első aktusig. Képzeld, az én szűzhártyán lovaglás közben szakadt el. Most akkor az én szüzességemet egy ló vette el? :D Ugye, milyen hülyén hangzana. Azt mondd, hogy szűz vagy, mivel nem szexelél még, de valószínűleg a szűzhártyád már elszakadt.
2018. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy szűz vagy. Azért érdekes hogy élsz-e nemi életet, hogy fertőzéseket elkaphatsz-e a partneredtől, vagy pedig kizárt.
2018. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha nagykorú vagy már és átszakadt a szűzhártyád már akkor nem kell mondanod neki erről semmit.
2018. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy szűz vagy. Ha megvizsgál úgyis kátja hogy nincsen meg, és tágabb vagy, így ha szükséges el tud végezni kellemetlenebb vizsgálatokat is, amit egy szűz lányon kevésbé tudna (hüvelyi uh, kacsa) DE mindeképpen mond a szüzességet, mert így rengeteg dolgot ki lehet zárni, már ha tudnánk miért mész.
2018. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szűz vagy. Hiszen az is vagy, igaz? Nem kaphattál semmi fertőzést és terhes sem lehetsz.
2018. aug. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!