Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak a nőgyógyásznak,...

Mit mondjak a nőgyógyásznak, ha kerdez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy szerdán, vagyis holnap nőgyógyászhoz kell mennem, olyan vizsgálatra ahol szét kell tegyem a lábam.(csak rutinellenőrzés). Múlt héten voltam akkor csak kívülről nézte meg a méhem, valamint megkérdezte, hogy szűz vagyok-e. Persze az voltam akkor es azt mondtam, de ma lefekudtem valakivel es holnap mennem kell. Mit csinaljak ha megkerdi? Nem szeretnem elmondani senkinek se egyenlőre.



2016. júl. 4. 23:36
1 2 3
 1/28 zóna_pocok ***** válasza:
Mondd mar el neki! :(
2016. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Akkor elmondod neki, hogy igen dugtam egy sráccal! :D Ő nem fogja világgá kürtölni! :D
2016. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Holnap kedd van. o.O
2016. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De anyum is ott lesz velem..
2016. júl. 4. 23:42
 5/28 anonim válasza:
Átverni a nőgyógyászt úgysem fogod tudni! :D Max anyud nem megy be veled, mert mondd, hogy nem akarod vagy mittudomén. De biztos lehet ilyet. :D
2016. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem azért kérdezi meg hogy szűz vagy e mert érdekli a lelki világod, hanem mert máshogy fog hozzád nyúlni ha az vagy és máshogy ha nem.


Pont nem fog azzal foglalkozni hogy te mikor kivel feküdtél le. Hány éves vagy?

2016. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahh hogy nem a nődoki a baj, hanem anyukád. Kérd meg hogy maradjon kint. Tök egyszerű, nem kell bent lennie és fogni a kezed.
2016. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

1.) igen meg fogja kérdezni, mivel látja, ért hozzá !!

2.) hány éves vagy ??

3.) ha kérdezi, nézz rá megbánóan/ kérlelően, hátha kiküldi egy kicsit...

jobb ötlet itt nincs.

De anyud miért nem tudhatja, csak kérdem!?


Én 17 voltam.. ( gondolom nem repesett örömében!!! ) de nagyon aranyosan és normálisan reagált rá. Mondtam, hogy szeretem, akivel együtt voltam. Rendes volt, figyelmes, törődött velem, nagyon jó volt és persze védekeztünk. :D


Apu persze később sejthette meg ( pár évre rá :D ) , hogy már megtörtént!! :D

2016. júl. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
16 vagyok es igazabol a mostohaanyum. De felek mert nem szeretnem hogy megtudja hogy nem vagyok szuz. Persze idovel megtudna, de nem a dokinal
2016. júl. 4. 23:49
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk anyukád ne menjen be a dokihoz veled? Az orvosnak tudnia kell egy ilyen információt, bár valószínű hogy ha múlt héten voltál nem kérdez rá megint, de fontos infó. És nem, nem jön rá abból feltétlenül hogy orvos, mivel nem biztos hoyg van külső elváltozás, lásd van akinek alapból nimcs ,már meg a szűzhártyája. De tételezzük fel hogy neked volt, legutóbb csak kívülről nézett meg, nem tudja hoyg volt e neked. Szóval a doki csak úgy tudja hogy megkérdezi. De csak nektek kéne ketten lennetek bent, anyukádnak nem.
2016. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!