Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kidörzsölhetett a betét? Mit...

Kidörzsölhetett a betét? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem jártam még így.. (férfi olvasók kíméljék magukat:D)

Most lett vége a menstruációmnak és már utóbbi 1-2 napjában éreztem némi viszketést főleg éjjel a fenék és a hüvely közötti részen. Szemügyre vettem mi lehet a helyzet és nincs semmi kiütés/dudor, nem is annyira piros, inkább "fényes" egy foltban mintha ki lenne dörzsölve, száraz és hámlik picit a bőr. Milyen kenőcsöt használjak ilyen esetre, mivel hidratáljam? Neogranormon?


Köszi a segítséget!



2020. febr. 18. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Hanyagold az egyes válaszolót, aki minden, csak nem 22/l.

Doki?

2020. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cseppszi ***** válasza:
95%
Hámsérülésre igen a Neogranormon krém való és a gyógyszertári tisztaságú levendula illóolaj is kiváló. Ha nem múlik el 5 nap alatt akkor meg feltélenül mutasd meg orvosnak.
2020. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért amikor valaki már így próbál intim képet kicsalni a másiktól, az egyszerre ijesztő és szánalmas kedves első hozzászóló... Gondold át az életed...
2020. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak a betét az oka, akkor egy-két nap alatt magától is elmúlik. Nekem is szokott ilyen lenni néha, nem tartós probléma.

Ha kellemetlennek érzed, akkor bepanthen vagy neogranormon - popsikenőcs :) A funkciója kvázi ugyanaz.


(Hihetetlen, hogy a női egészség témakörben több troll gyűlik, mint a felnőtt pàrkapcsolatokban bárhol...)

2020. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 8/


"Vérszagra gyűl az éji vad..."

2020. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bepanthent inkább.
2020. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld kéz! (:

Fogalmam sincs, milyen troll válaszok érkeztek, szerencsére mire ideértem már le lettek tiltva.

Azért az nagyon szánalmas, ha valaki tényleg ilyen témánál akar bepróbálkozni, hova fajul a világ..

2020. febr. 19. 19:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem be izzadt és ezért lett hámsérulés a bőrön és mivel gondolom gyógyul viszket., viseli lazább ruházatot, illetve aludj bugyi nélkül. A tisztasági Betétet most mellőzd inkább a hétköznapokon,irritálhatja az is ha pl illatos vagy túl melege van.
2020. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sssaszem ***** válasza:
Ilyenkor hintsd be kamillás hintőporral. Az nagyon jó a kipirosodás ellen, plusz a sudocream.
2020. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!