Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy szülő nő hol érez fájdalma...

Egy szülő nő hol érez fájdalmat egész pontosan?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Kb. deréktól lefelé mindenhol.
2020. febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem csak ott ahol jön a baba?, azért a méh van deréktól felefele is?

Mindig ott ahol a babának a feje feszíti a vaginát?

Pontosan hol?

2020. febr. 19. 08:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Derék részen, csípő is nagyon fáj. A fájdalom kisugárzik a combba is.
2020. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
A rekeszizom határolja a hasfalat, felette hogy lenne szülési fájdalom? És miben? A tüdőben?
2020. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt egész pontosan az tudja megválaszolni neked, aki érzi a fájdalmat. Van, aki alig érez fájdalmat, vagy azt jól tűri, a szülés gyorsa lefolyású - és tényleg kipotyan belőle a gyerek (ez alkati dolog, ilyen volt a nagyanyám is), van, aki a kínok kínját szenvedi, mire megvan a gyerek. És van közte sok-sok változat.
2020. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első szülésemnél az egész testemben éreztem a fájdalmat, a lábujjamtól az orrlyukamig mindenhol, azt hittem a pokolban vagyok, de túléltem. A másodiknál enyhe derékfájfalmam volt csak.
2020. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első szülésnél, csak erős kakilási ingert éreztem.
2020. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy ki az az "okos" aki itt "osztogatja" a pontokat?! Vagy nem szült még soha,vagy csak egyszer és az éppen egyezik valakiknek válaszával? Aki többször szült az tudja,hogy nem csak minden nő más,de még ugyanannál a nőnél is más lehet az egyik szülés,mint a másik.
2020. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!