Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Délutántól kezdve hőemelkedése...

Délutántól kezdve hőemelkedésem volt, ami lázba csapott át. (38,4) Nem tudom, hogy hugyúti fertőzés-e vagy felfázás, de nem tudok aludni. Így hova forduljak, vagy ki tud megvizsgálni? Pokolian fáj, láz is nagyon zavar. ( Már kaptam borogatást is)

Figyelt kérdés

Véres a vizeletem, de hogy menstruációs vér- vagy sem, sajnos nem tudom. ( pár napja már megjött egyszer)

Amikor pisilok rettentően csíp, az utolsó cseppeknél meg kicsordul a könnyem, annyira fáj. Az alhasam meg mintha széjjel akarna szakadni. Pocsék a közérzetem,és aludni sem tudok, hiába vagyok álmos.

Komolyan nem tudom, mit tegyek..pokoli rossz érzés.

(Már ittam egy csomó vizet is, mg cickafark teát, a gyulladás csökkentés miatt meg kamillát.

Egyáltalán, ha újra megjött megvizsgál az orvos?

Ha így kell kínlódnom , nem fogom kibírni.


2020. febr. 25. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Holnap menj nogyogyaszhoz vagy urologushoz.
2020. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövő péntekre kaptam időpontot..
2020. febr. 25. 00:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húgyúti fertőzés az a felfázás

Háziorvosod el tudja látni (ellentétben a nőgyógyásszal)

2020. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor holnap megyek!És a ér nem zavar be a vizeletbe?
2020. febr. 25. 00:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Tegyél be tampont
2020. febr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!