Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet csomó a mellemben?

Mitől lehet csomó a mellemben?

Figyelt kérdés

Egy hónapja amikor megjött akkor vettem észre egy kupaknagyságú csomót a mellemen oldalt. Akkor érezhető amikor a könyököm hátra húzom. Olyan mintha rálenne tapadva valami izomra vagy mintha a tejmirigyeim puklisodtak volna be. Ha vissza engedem a karom szinte semmi nem erződik belőle. Egyébként fájdalmat nem érzek, most hogy mint megjött érzékenyebb. Néha olyan mintha a mérete is változna, néha kisebbnek érzem.


Elmegyek vele orvoshoz de addig kíváncsi vagyok volt-e már valakinek hasonló problémája.


2020. márc. 5. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, aztán felszívódott. Persze elmentem mammográfia vizsgálatra és ultrahangra is és hála istennek akkor már nem volt kimutatható. De jó ötlet, hogy elmész orvoshoz. Nagyon fontos.
2020. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fibroadenomám van. Kb 1,5 centis csomó a mellben. Évente nézetem. 5 éve volt több pici is mellette, most eltűntek a pici csomók, a nagy pedig kisebb lett. Előfordulhat, hogy nagyobb lesz vagy begyullad, akkor sebészileg el kell távolítani. De már 16 éve ott van (31 vagyok).
2020. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!