Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy göb (csomó) a mellembe...

Van egy göb (csomó) a mellemben, a nőgyógyász azt mondta menjek el ultrahangra, de pontosan kihez kell mennem?

Figyelt kérdés
Onkológus, radiológus, ultrahangos szakember? Ahogy olvasom ők foglalkoznak ezzel. Kihez kell mennem, kihez érdemes? Erről semmit nem mondott, csak, hogy menjek el ultrahangra, én meg annyira izgultam, hogy elfelejtettem megkérdezni.
2019. márc. 18. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel.
2019. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beutaló nélkül sehová se tudsz menni, csak magándokihoz...
2019. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háziorvostól tudsz kérni beutalót - ha a nőgyógyászod nem adott - emlőultrahangra és felhívod a körzetedhez tartozót és bejelentkezel, majd elmész és kész.

Onkológushoz semmiképen nem kell menned. Oda max akkor ha már a kezedben van a lelet és igazolódik, hogy az valami olyan elváltozás, amihez már ő kell.

Sok helyen a radiológián csinálják az emlő ultrahangot is.

2019. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Magán nőgyógyásznál voltam, azt mondták ő nem adhat beutalót, csak magán ultrahangra tudok menni. De amúgy is magára szeretnék.
2019. márc. 18. 21:02
 5/6 A kérdező kommentje:
*magánra.
2019. márc. 18. 21:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Illetve igen, még az is egy opció lenne, hogy akkor háziorvos ad beutalót, de tényleg inkább fizetősre mennék.
2019. márc. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!