Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok gonosz mindenkive...

Miért vagyok gonosz mindenkivel mikor érzem meg fog jönni mit csináljak ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés
Holnap kéne megjönnie ma én már nem tudom mi van velem úgy beszéltem mindenkivel mint egy kutyával már megbantam amúgy. Munkahelyemen is mindenki csak nézett hogy mibajom. Ilyenkor nem érdekel senki és semmi. Főnökömnek is vissza szologattam félek mit fog holnap szólni 😣
2020. márc. 11. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj tőlük bocsánatot, az mindenkinek jobb lesz.
2020. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Kicsit én is agresszívabb vagyok olyankor, otthoniak már tudják na ennek megfog jönni xdxd másik része az hogy olyan napokon bármin képes vagyok elsírni magam :'D rohadt gáz vagyok.
2020. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%

2. Válaszoló vagyok

Volt h segíteni akartam kollégámnak mert ő kért segítséget, aztán ment röhögés "hihihi-hahaha" nem figyelt, aztán mondtam agresszívan old meg magadnak és otthagytam faképnél a francba, aztán én is próbálok higgadt maradni de nem megy vmikor itthon is ajtó csapkodas lesz a vége, tehát aterzem :/

2020. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!