Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
Utolsó mensim március 7. Nos ez nagyon sokat késett, mert ezt megelőző mensim február 3.volt. Mindig 28 naposak a ciklusaim. Február 28.án volt egy pecsételő vérzésem ami egy törlés erejéig tartott. Mivel bele vágtunk a baba projektbe,így arra gondoltam,hogy biztos sikerült. Előző terhességemnél ez jelentette a babát. De vissza térve. Egyszerűen nem akart meg jönni,viszont a tesztek negatívak voltak. Amikor megjött nagyon furcsa volt. Hirtelen erős vérzésem lett ,ami először élénk piros tehát vér volt,majd később ilyen nyálkás szürkés vörösesre váltott. 6 napig tartott,de egyébként csak 4-5 napig szokott és sokkal enyhébb vérzéssel jár. Viszont azt is észre vettem,hogy a betétemen pirosas "lé" is társul. Tehát ugye jött a menzeszses vér és körülötte volt egy halvány pirosas folt. De ez már a 3.naptól volt. Most ahogy elmúlt újra fehér krémes folyásom van. Sosem szokott ilyenkor folyásom lenni. És olyan savanykás szaga is van. Ez valami fertőzés lehet?
2020. márc. 13. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menyj el nőgyógyászhoz. Ha fertőzésröl van szó vagy bármi más az oka akkpo is jobb ha orvoshoz mész vele.
2020. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!