Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam és nem...

Nagyon fáj a hasam és nem érdekli a barátomat nem is foglalkozik velem mit csináljak hogy foglalkozzon velem? Veletek foglalkozik a baratotok mikor menstruáltok?

Figyelt kérdés
Leül a gép elé és ha szólok hozzá nem is hallja de ezt csak akkor csinálja mikor megvan. Ilyenkor miért nem kellek neki? Én ilyenkor is szeretnék vele beszélgetni össze bújni.. És ma tényleg nagyon fáj a hasam de végig nézi hogy mindent én csinálok, az exem ilyenkor legalább segített ha látta nem vagyok jól.
2020. márc. 15. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg úgy érzi, hisztizel és nyafogsz. Mindezek mellett egy jó nagy bnkó, de azért nem kell haldokolni a mensesben. Vegyél be fájdalomcsillapítót, tegyél melegvizes palackot a hasadra, igyál cickafarkfű teát, ha csökkent kicsit a fájdalom próbálj mozogni mert az is jót tesz. A pasik egy része nem tud mit kezdeni a menstruáló nőkkel, lehet hogy a tiéd is zavarban van.

Zárójelesen kérdezem hogy a fent leírt dolgokat elmondtad-e neki? Próbálj vele olyankor beszélni amikor épp nem menstruálsz, hogy mit szeretnél ilyenkor, hátha komolyabban vesz.

2020. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert nem akkora fájdalom az, hogy körbe kelljen rajongani téged. Nő vagyok és nekem is szokott fájni, de én olyankor inkább elhúzódok és elalszok. Sokkal jobb aludni egy nagyot minthogy valaki agyonpuszilgasson, nyomorgasson. Próbáld ki, hogy veszel egy gyógyszert be, elalszol és kipihentem, kevésbé fájós pocival ébredsz. Én mindig ezt csinálom így könnyen átvészelem és a párom se nézi a nyűgös, hisztis fejemet.
2020. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

azért mert senki nem kíváncsi arra hogy minden hónapban ezt csinálod. a menstruáció semmi különleges bánásmódra nem jogosít fel.

ha elviselhetetlen a fájdalom akkor orvoshoz kell menned, problémát jelez, kezelik és nem lesz olyan fájdalmas.

ha nem az akkor meg ne hisztizz, értelmes dolgokkal hívd fel magadra a figyelmet ne azzal hogy szenvedsz olyan dolgon amin 4 milliárd ember minden hónapban átmegy. kismillió módszer áll rendelkezésre fájdalomcsillapítótól kezdve görcsoldón át a testmozgásig. ha egyik sem segít orvos mert nem normális.


felnőtt ember vagy nem? máskor meg megy a hű de erős, független nő vagyok sztori gondolom, most meg jaj miért nem foglalkoznak a nyűglődésemmel... másnak meg a foga fáj mégis el tudja intézni magának, senki nem szeret nyavajgó, szenvedő ember mellett lenni. Ha nem szenvednél látványosan gondolom szivesebben foglalkozna veled nemcsak a barátod hanem bárki.


ez nem azt jelenti persze hogy nem foglalkozom a barátnőmmel ha megvan neki... ugyanúgy viszonyulok hozzá mint egyébként. van hogy kéri hogy simogassam a hasát mikor tvzünk vagy ilyesmi, ez rendben van.


az hogy vonaglik meg nyűglődik hogy foglalkozzak vele, meg az exét emlegeti, ezzel azt érné el, hogy kb mehet isten hírével az exének siránkozni.

2020. márc. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg önző (de minimum gyökér) a barátod, ezen nincs mit szépíteni.

Ha a párod szenved (most tökmindegy, milyen nemű, és mi miatt), akkor igyekszel azt tenni, amivel ezt enyhítheted neki, ennek kéne alapnak lennie.

F

2020. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Soha nem nyűglődtem feltűnően a menstruációm miatt, pedig sokszor olyan görcseim voltak, hogy a falat kapartam. A párom megérti, tudja, hogy mikor vannak azok a napok, akkor is ugyanúgy törődik velem/szeret.

Igaza van itt az egyik előttem szólónak, hogy sok férfi nem tud mit kezdeni egy menstruáló nővel.

Nőj fel, szedj gyógyszert ha kell és ne hisztizz, mert azért a pasik nem rajonganak.

2020. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Szóval teljesen normális úgy tenni, mintha minden szokványos lenne, miközben a másik a falat kaparja a fájdalomtól? (és még számon kérni, hogy ne hisztizzen) Besz.rás. Férfiként írom: hál istennek, hogy nem a válaszadók közül van a párom.
2020. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Most meg ne haragudj előttem szóló, de neked mi a bajod?

Előtted írtam le a válaszomat, nem értem, miért kifogásolod azt, hogy a párom olyankor nem nyal-fal, puszilgat ölelget satöbbi, amikor nehéz napjaim vannak?.

Fájdalmat nem ő csillapít, hanem a görcsoldó, arra van az kitalálva. Ennek ellenére nem vagyok hisztis p.itsa sem azokon a napokon, sem előtte.

Az, hogy te mit kezdesz a menstruáló csajoddal, teljes mértékig a saját magán ügyed. Ez még mindig a nők egészsége témakör, én sem okoskodom a férfiak egészsége kategóriában. :)

2020. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Lényegtelen, hogy nők egészsége kategória, ha a válaszok jelentős részben a pasik lelkivilágát fejtegetik.
2020. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!