Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Angliában élek és nem tudom,...

Kleyo kérdése:

Angliában élek és nem tudom, hogy hogyan működik itt az antenatal care. Írtam pár klinikának, és az egyik közölte, hogy ha a terhességi tesztem pozitív lett, akkor a teszthez mérten, legalább négy hete terhes vagyok. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Február 21-22én probálkoztunk, március 5-én már halvány volt a csík, 8-án pedig már 1 perc után egyértelmű volt. Akárhogy nézem, nekem nem jön ki a négy hét... Már megint egy hülyével beszéltem?(már bocsánat ebben az országban még én is jobb orvos lennék...)

#Anglia #terhesség #antenatal care
2020. márc. 17. 08:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Menj be a háziorvosodhoz és ott mond el ezeket a problémákat. Ő tud vértesztet kérni. ott nem úgy megy mint Mo-n.
2020. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Semmit nem csináltak, hiába kértem a segítséget, hogy küldjenek vérvételre Telefonos egyeztetés volt csak. Végül elmentem egy privát UH-ra, mivel arra sem küldtek el, én pedig a 9. hétben voltam. Megállapították, hogy 6. hét után nem fejlődött tovább, egy hete volt a vetélés... Erre nem tudok mit mondani, max annyit hogy attól hogy életem első terhességénél nem vagyok teljesen tájékozott, még mindig elfogadhatóbb, minthogy az orvos egyértelmű esetekben nem intézkedik, és megtörténik a baj. Korábbi trollkodó hozzászólóknak gratulálok.

A valóban segítséget nyújtanak pedig köszönöm szépen.

2020. máj. 16. 18:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Nem tudsz másik orvoshoz menni kivizsgálásra legközelebb?

2020. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez volt a harmadik orvos, ahol voltam. Sajnos itt is ez megy. Otthon is netről informálodtam, és magán tesztekre jártam, így derültek ki a bajaim.

Szóval most is magán tesztem lesz és majd benyújtom az eredményt az orvosnak. Amennyiben megint nem tesz semmit hazaköltöznöm, otthon legalább olcsóbbak a privát vizsgálatok...

A vetélést nem tudom hogy szokás utókezelni, de egy terhességi tesztet kell majd csinálnom, és ha az negatív akkor le is van tudva. Nagyon remélem, hogy ennyi tényleg elég ahhoz hogy kiderüljön minden kiürült-e.

2020. máj. 17. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!