Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő húgycső? Vajon mi okozhatja?

Égő húgycső? Vajon mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hónapja elkaptam egy húgyúti fertőzést (e.coli baktérium). Elmentem nőgyógyászhoz, kaptam 2 adag monuralt, amit egy hét különbséggel meg is ittam, ahogy a doktor úr mondta. A felfázás tüneteit elmulasztotta, azonban pisilés előtt kellemetlen érzést tapasztalok a húgycsövemben. A pisilés nem fáj, rendes sugárral is megy, illetve normális mennyiségű is. Mikor érzem hogy pisilnem kell, egy picit elengedem magam, mintha hagynám hogy folyjon, majd épp mielőtt kijönne, kicsit belenyilal. De mikor utána elmegyek mosdóba, semmim sem fáj. Nincs esetleg valakinek ötlete, hogy mi lehet? Elmennék orvoshoz, de most sajnos a koronavírus miatt alig rendel.. :(

20/L



2020. márc. 20. 01:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyszer kipróbáltuk 3 hónapja, de egyébként nem.
2020. márc. 20. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!