Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rossz élmény a tamponról?

Rossz élmény a tamponról?

Figyelt kérdés

Mindig parázok, hogy szétesik bennem, vagy annyira megtelik, hogy az anyag szétfoszlik, és csak a madzagos végét tudom kihúzni. Meg ilyenek.

Nektek már volt valami probléma a tamponnal?


2010. júl. 26. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ettől nem kell félned :)

Az a madzag bele van szőve, tehát nem tud kiszakadni, csak ha gyárilag hibás, de arra szinte semmi esély, főleg ha felhelyezés előtt egy kicsit (nem túl erősen) megrángatod.

Egfyébként pedig én már jártam úgy, hogy nem bontottam ki a madzagot a végéről, és úgy egyben feltettem a tampont... nem tudtam mivel kihúzni persze, megijedtem, de utánaolvastam, és azt írják, nem gáz, mert ha megtelik legalább félig, akkor ki lehet nyomni. És nekem is sikerült. Jó, nem volt egy fáklyás menet, úgy kellett nyomni, mintha vécézni akartam volna, de minden gond nélkül kijött. Benned maradni semmiképp nem fog, nem kell parázni. :)

2010. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Júj nagyon köszi a választ. Ez megnyugtató, mert mindenhol azt írják csak nyomni kell kijön .... De még sehol nem olvastam, hogy ez valakinek sikerült is volna.
2010. júl. 26. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

amikor még én is először használtam tampont egy éve ugyanígy ugyanezek a gondoltok fordultak meg a fejembe.. teljesen féltem h mi lesz ha nem jön ki de az előzőnek igaza van ha nem jönne ki akkor ki lehet "nyomni". szóval ne félj tőle. Először próbáld kisebbel.

16/L

2010. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a problémám, én tettem fel ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__93443..

2010. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát az én sztorim kicsit kellemetlen.... :S :D pont multhéten volt meg, és párommal nagyon megkivántuk egymást.... felhúzta az óvszert bennem pedig tampon volt. mondtam neki hogy hát "héj bennem épp stuka fogó van" erre meg mondta hogy őt nem zavarja (mondjuk engem se zavart) és hát akkor meg történt....utána kiszeredtem volna venni a tampont, de viszont zsinor sehol...hát annyira felcsúszott hogy barátomnak kellet kihalásznia belőlem...mondjuk utána jót nevettünk, de abban a percben elég kellemetlen volt :S :D
2010. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem van rossz élményem. Én egyszer 7 óra után próbáltam kivenni, de nagyon nagyon fájt, 1 óráig szenvedtem a vécén mire kijött. És tuti hogy eléggé megvolt telve, úgyhogy még azt se mondhatom h azért fájt. nemtudom mi volt a baj.
2011. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*Én egyszer 7 óra után próbáltam kivenni, de nagyon nagyon fájt, 1 óráig szenvedtem a vécén mire kijött. És tuti hogy eléggé megvolt telve, úgyhogy még azt se mondhatom h azért fájt. nemtudom mi volt a baj.


Túl sokáig hagytad bent, ezért összegyűjtötte a hüvelyből az összes nedvességet, ezért fájt.

2011. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, azt meg elfelejtettem mondani, hogy nekem egyszer a kezemben maradt a zsinór, és simán ki tudtam nyomni. Be kell ülni a kádba, megvárni, míg megszívja magát sok vízzel, és erősen nyomni. Simán kijön. Ha nagyon paráztok, akkor próbáljátok ki akkor, amikor nincs baj (megvan a zsinór), legrosszabb esetben kihúzzátok. Ha meg sikerül kinyomni, megnyugodtok.


Ui: tiszta legyen a víz!!!

2011. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!