Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem “működik” a menstruá...

Miért nem “működik” a menstruációs kelyhem?

Figyelt kérdés
Már 4 ciklus óta használom, mégsem jövök rá, mit csinálok rosszul. A kis lyukakba és az Organi Cup feliratnál mindig marad egy kis alvadt vér (remélem, az), az egész kehely kicsit elszíneződik, néha még enyhe szaga is van. És mindig kicsit kifolyik. Pedig én pontosan úgy helyezem fel, ahogy írta/láttam videókban, és már nem tudok semmit sem máshogy csinálni. 17/l

2020. ápr. 4. 11:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Közben már egy éve használom, és még mindig nem működik :/. 2-3-4. nap mindig kifolyik, és egyszerűen nem tudom ezt elkerülni. És nem értem, miért, mert ez nem azért van, mert megtelik, és szerintem jól is helyezem fel. Ez egy jó minőségű kehely, fogalmam sincs, mi lehet a baj.
2021. febr. 19. 08:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez mind telhesen normális, amiket leírtál. Nem fog teljesen megtelni, mert belelóg a méhszáj is. Ha erős a vérzésed, akkor kelleni fog a tisztasági. Én mindig rakok be mellé.

12 órát azért én nem szívesen hagynám bent, akármit is ír a tájékoztató

2021. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hat bizony. Szules óta nekem se jó egyik sem sajnos. 3-4 felet próbáltam... egyelőre nem kiserletezek tovább, mert ez már így elég drága 😁
2021. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!