Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél napig tartó menstruáció,...

Fél napig tartó menstruáció, majd 2 nap teljes szünet, tegnap megint fél napig volt ma meg semmi, ez mi?

Figyelt kérdés

Azt hittem, elmúlt 2 napig nem volt semmi, erre tegnap nagyon erős, ma meg megint semmi sem...


Ja és alapból kb. 2 havonta menstruálok. Február elején volt utoljára, de mindog ilyen 50-60 nap minimum...


2020. ápr. 5. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonális probléma.
2020. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és mióta menstruálsz? Miért nem mentél eddig nőgyógyászhoz? Az 50-60 napos ciklus elég hosszú, meg kellett volna magad nézetni.
2020. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát erre nem volt nehéz rájönnöm eddig sem, mert nagyon szőrös vagyok most is, meg ilyenek...
2020. ápr. 5. 13:58
 4/5 A kérdező kommentje:
10 éve, voltam korábban...
2020. ápr. 5. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
35 napnál hosszabb ciklus már kivizsgálandó, én a helyedben elmennék egy dokihoz (sajnos nem tudom hol laksz, így sajátom nem tudom ajánlani) de ez nem jó. Rengeteg veszélye van ennek
2020. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!