Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet valami baj,...

Szerintetek lehet valami baj, vagy csak túl sokat aggódom?

Figyelt kérdés

Meg vannak duzzadva a lágyéki nyirokcsomóim több mint 1 hete,legutóbb júniusban volt,menzesz előtt és közben,utána elmúlt.Ma már 2 hete hogy késett a menzeszem,és pont az előbb jött meg(áldom az eget!:D),a nyirokcsomóim ismét meg vannak duzzadva,kiváncsi leszek,hogy menzesz végére le megy-e a duzzanat.Folyásom az elmúlt 1-1,5 hónapban alig volt,inkább fehéres színű,kicsit savanykás szagú.Viszont előtte sokszor volt barnás-sárgás színű,és büdös folyásom(kb.1,5 éve),de nem mentem vele orvoshoz,mert nagyon féltem,és még most is félek az orvosoktól sajnos,de igyekszem leküzdeni.

Ha most vége lesz a menzeszemnek,és le megy a duzzanat is,menjek el orvoshoz?Mert nem hiszem hogy magától elmúlt volna a fertőzés,viszont az utóbbi időben semmi tünet nem volt.

Egyébként az utóbbi időben rengeteg C-vitamint ettem,lehetséges hogy ettől késett,és nagy melegek is voltak,elég nehezen bírtam.

16/L


2010. júl. 27. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy bajod nincs. A kissé szabálytalan menstruáció ebben a életkorban még teljesen normális. De a folyásod valószínű fertőzéses eredetű, leginkább gomba. A nyirokcsomó duzzanatok is fertőzésre utalnak. Vegyél erőt magadon,győzd le a félelmedet és menj el nőgyógyászhoz.
2010. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nincs nagy bajod, a duzzanat gyulladásra utal, amit mielőbb meg kell szüntetni. Ha elmúlt a menzesz, AZONNAL doki, mielőtt még nagyobb baj lesz. A kezeletlen gyulladás meddőséget okozhat.
2010. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!