Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval hogyan lehet...

Fogamzásgátlóval hogyan lehet tolni a menstruációt?

Figyelt kérdés
Most kezdem majd szedni, és kiváncsi vagyok hogy ha majd egyszer szükség lesz rá akkor ezt hogyan tehetem meg. :)

2020. ápr. 17. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem tartasz szünetet, hanem egyből elkezded szedni a következő levéllel.
2020. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy ahogy az első mondja, csak ezt ne játszd el sokszor és számíts arra hogy a következő (eltolás utáni) menstruációd extraerős lesz.

Én 6 éve szedek fogamzásgátlót, inkább tamponoztam nyáron, vízben, mintsem véletlenül is bajt okozzak magamnak. Persze mindenkinek saját döntése, hogy mit tesz és mit nem, de lehetnek kellemetlen következményei

2020. ápr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogyha csak 1-2-3 napot szeretném tolni? :)
2020. ápr. 18. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott max próbálkozhatsz a népi tanácsokkal, magasabb c-vitamin és társai. Tabival az egészet tudod “kihagyni” de utána az vissza fog ütni, hiszen a méhnyálkahártya ha nem válik le, akkor még vastagabb lesz és utána a vastagabb nyálkhártya leválás fájdalmasabb lehet, ha sokszor játszod ezt el, akkor meg még komolyabb bajok lehetnek. (Vittem be sürgősségire úgy lányt, hogy egész nyáron nem menstruált és az a 3-4 alkalom kihagyás épp elég volt a bajhoz)

Vagy marad a tampon. Azzal ugyanúgy lehet vízbe menni, ott csak a higíénás feltételeket kell megtartani vagy tampaxot kell kipróbálni, hogy melyik kényelmesebb. Nekem maradt az alkoholos fertőtlenítő, törlődkendő és úgy jött a tampon.

A citrommal meg ezekkel sosem próbálkoztam, mindig egy napon kb 13-15 óra között jött meg, úgyhogy pont haza tudtam érni. (Nem kellett semmilyen cuccot magammal vinni) Egyedül a menstruáció alatti edzéssel próbálkoztam és tudtam picit rövidíteni a dolgon.

2020. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!