Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szabadulljak meg a...

Hogyan szabadulljak meg a gombától orvos nélkül?

Figyelt kérdés
1 hónapja kijött, felirtak kenőcsöt, kúpot, gyógyszert. Szedtem de visszajött, pedig nem éltem szexuális életet. Most nem tudok orvoshoz fordulni miatta és amugy is sok lenne az antibiotikum. De nagyon fáj, sajog a hüvelybementem, mit csináljak? Ha karantén végéig kibirom akkor valami szövődményem lesz?
2020. ápr. 20. 17:13
 1/7 Ariannaaaa válasza:
29%
Szia, most olvastam a kiírásod, írj rám privátban lehet hogy tudok neked ezzel kapcsolatban segíteni, tanácsot adni.
2020. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért privátba írjon és miért privátba adsz tanácsot? Ide is leírhatod, így más is láthatja aki mondjuk ugyanabban a helyzetben van. Erről szól ez az oldal.
2020. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Canesten kombi, esetleg, ha maradt krémed Betadine hüvelykúp, utána hüvelyi probiotikum. Az előző kezelés után is kellett volna.
2020. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a teafaolaj szokott segíteni. Vigyázz, szárít, és töményen eléggé irritál ott lent!


De nekem hamar megszünteti

2020. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a teafaolaj tényleg működik? más esetleg?
2020. ápr. 21. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a colpo cleaner intimzuhany segített
2020. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a teafaolaj nekem is bevált :)

Viszonylag gyakran van fertőzésem, a tabletta miatt fogékony lettem rá :(

A fürdővízbe szoktam csepegtetni, esetleg a tisztasági betétre (nem mindenki bírja) 1-2 cseppet csak!


Szájba ne nagyon kerüljön, kis mértékben ugyan nem tragédia de amúgy szájon át mérgező

2020. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!