Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon terhes vagyok vagy mi...

Vajon terhes vagyok vagy mi történt a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14.-én kellett volna megjönnie a menstruációmnak, ami persze nem jelentkezett. Egyébként előtte is össze-vissza ugrándozott. Ezért 21-ikén csináltam egy tesztet, amely negatív lett. Majd másnap, 22.-én jött barna vérzésem, ami addig is tartott. Pedig előtte a barna vérzés után mindig megjött a mensim is. Talán ez a pecsételő vérzés lehet? Most ma (24.) meg edzettem és utána rosszul lettem, utána hánytam. Mi lehet? Jó tény be is zabáltam előtte:D. Holnap veszek teszetet, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2020. ápr. 24. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt azért jó lenne tudni hogy hany éves vagy
2020. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz, szexeltél -e védekezés nélkül?
2020. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok már 12 éves koromról menstruálok, régebben túlsúllyal küzdöttem, akkor vált rendszertelenné a menstruációm és mostmár több, mint egy éve edzek, nagyon nagyon sokat változtam vissza tért a mensim és most így karantén alatt kezdtem kicsit eltérni az edzéstől, egészséges táplálkozástól. Barátommal mindig védekezünk, nem hiszem, hogy emiatt lett volna. Ma is csináltam egy tesztet szintén negatív lett. Talán az érettségi rám helyezett nyomása és az újra rossz táplálkozás kavart be?
2020. ápr. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!