Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti milyen időközönként vesztek...

Ti milyen időközönként vesztek tampont/betétet? Mennyit táraztok be otthon egyszerre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Havonta vagy 2 havonta. Legutóbb 2 hónapja vettem, de akkor nagyobb kiszerelésben. Általában 2 dobozzal szoktam venni egy hónapra, egy doboz normált, egy doboz minit gyengébb napokra.
2020. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Három-négy havonta, egy nagy csomag (40 dbos a libresse azt hiszem, amit veszek) betétet meg tampont. (nincs erős vérzésem, normál betét és mini tampon elég, nem szoktam többféle méretet venni, és nem is fogy el egyszerre) . Mikor látom, hogy fogyóban van, akkor a következő drogériás vásárláskor veszek.
2020. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Intimkelyhet használok, viszont mindennap használok tisztasági betétet azt havonta, 2 havonta szoktam venni.
2020. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Furcsa kerdes. Jobban ertenem, hogy egy ciklus, egy nap alatt mennyit hasznal valaki.
2020. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egy akármilyen bevásárlás alkalmával.. ha már úgy látom hogy legközelebbre már elfogyna amúgy.
2020. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
OB-ből veszem, mindig a legnagyobb kiszerelést a sárga színűből. Narancsszínűből egy legkisebbet szoktam venni, mert az ritkán kell, nem is bírom. Olyan 3-4 mensest kibírnak, vagy többet is akár. :D Egyszerre összegben soknak tűnik, az is :D Betétet is használok amúgy, abból gyakrabban kell, tisztaságiból is egyszerre több csomagot veszek inkább, akkor nem kell sűrűn menni érte.
2020. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én most nagyon betáraztam. Igazából ha akciós az Always, akkor mindig veszek, akkor is, ha van itthon, illetve az O.b.-nél szintén ki szoktam használni az akciót. Betétből egy duopack éjdzakait és egy duopack normált szoktam venni. (Nálam az éjszakai csak 3 éjszakán át indokolt, így az éjszakai duopack több cikluson át is elég.) O.b. tamponból a 16 db-osat veszem, általában a 8 minit es 8 normált tsrtalmazót, vagy külön egy normál és egy mini 26 dbosat is. Nálam összesen 20-22 db betét és tampon fogy összesen egy ciklus során, a gyengébb napokon én a Dm saját márkád betétjét (Jessa) használom. Nagyon jó ár érték arányú betétek, és olcsók is. Így tudom kihozni olcsóbbra a menszit, sajnos az O.b-n kívül más tampon nem vált be nekem.
2020. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. 16 db-os O.b
2020. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Betétből mindig van egy csomag +ba de tampont csak furdeshez használok szóval abból 3-4db egy hónapban. Ha elfogy a betét akkor egyből veszek újat.
2020. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Wtf 😯😯😯
2020. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!