Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti milyen időközönként vesztek...

Ti milyen időközönként vesztek tampont/betétet? Mennyit táraztok be otthon egyszerre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 15:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha rajtam múlik biztos nem következik ez be. Teljesen elégedett vagyok a betétekkel, nem szeretnék róluk lemondani. Nekem nagyon kényelmes minden szempontból, és nem szeretnék ezzel többet foglalkozni, annál, h ha teli a betét, kiveszem, kidobom, beteszem a tisztát, azt mehetnek tovább a dolgok. Nemhogy majd még a vérembe nyúlkáljak, miközben a szutykos betétet tisztogatom. Szóval amíg lehet eldobható betétet kapni, én tutira azt fogok használni!


Amúgy meg nem értem, miért a menstruációs cuccok kapcsán eröltetik ezt annyira?! Szerintem eldobható pelenkából jóval több fogy, és jóval több helyet is foglal. Érdekes, ennek kapcsán még nem hallottam, h vissza kéne térni a mosható textilpelenkára?! De egy csomó olyan cucc van még, ami szintén durván környezetkárosító (pl nedves törlőlendő, fültisztító...), mégis a betét meg a tampon az amit leginkább támadnak. Azért ez egy picikét bosszantó szerintem!

2020. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!