Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeléseket hogy tudok...

Rendeléseket hogy tudok megoldani, ha csak időközönként vagyok otthon?

Figyelt kérdés

munka miatt csak minden másnap, vagy este 7 után vagyok otthon, jövőhéttől egyedül élek, de a rendszeres rendeléseimet nem tudom hogy oldjam meg.

illetve, ha külföldről rendelek valamit és hozza a postás és nem vagyok otthon...?

Valamint futárral hogy lehet megoldani?



2019. aug. 3. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Kérd úgy, hogy adott postahivatalba küldjék, és oda akkor mész érte két héten belül, amikor épp jólesik. Futárral meg általában lehet egyeztetni. Nyilván ez függ az adott település méretétől is, de nekem például már többször is simán elhozták oda, ahol épp voltam. Szokás szerint a kiszállítás előtt kb. 10 perccel hívott a futár, hogy jön, én meg mondtam, hogy nem otthon tartózkodom, hanem az x utca y szám alatt, és szó nélkül odahozta. Persze az valószínűleg csak kisvárosban működik, ahol gépkocsival maximum 10 perc a város túlsó vége, nagyvárosban, ahol plusz órákat is jelenthet egy másik cím, másnapra tudsz esetleg másik helyet és időt egyeztetni.
2019. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem vagy otthon a postás hagy értesítőt és a postán átvehető a csomag.

Ha futár hozza akkor meg felhív előtte, ha megmondod, hogy hol vagy és az nincs messze, akkor ha megkéred valószínűleg elviszi oda.

Egyébként meg miért nem rendeled a munkahelyre a csomagokat? Ha a mhelyen megengedik, akkor oda rendeld.

2019. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bútor, elektronikai eszközök? emellett... ebay-ről pl hogy rendeljek munkahelyemre? megérkezik random, mikor ott se vagyok az elég gáz
2019. aug. 3. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Így van, a munkahelyi címedre is lehet kérni a csomagot, akár postás, akár futár hozza.


Valamint van még egy megoldás: nem rendelsz :-)

(bocs, ezt nem tudtam kihagyni)

2019. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg ha van olyan szomszéd, aki napközben otthon van (pl. nyugdíjas), akkor megbeszéled vele, a futárnak meg megmondod, hogy hagyja nála. Mi is át szoktuk venni a szomszédokkal egymás csomagjait. Ha előre tudjuk, hogy nem leszünk itthon a kiszállításnál, akkor eleve online fizetjük, ha meg később jön közbe valami, akkor odaadjuk a szomszédnak előre a pénzt rá.
2019. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs megbízható szomszéd...
2019. aug. 3. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!