Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kell egy alapzaj...

Szerintetek kell egy alapzaj otthon hogy a baba (7 hós) ne legyen sokat csöndben? Rádió vagy tévé legyen bekapcsolva? Ha igen, egész nap vagy időközönként?

Figyelt kérdés
Beszélek hozzá, mondókázunk, énekelek, telón mondókákat hallgatunk, de már többen mondták hogy ez nem elég,egy alapzajt meg kellene szoknia a picinek. Tévét nem szívesen kapcsolok mert akkor figyel rá, nézi. Sokat vagyunk kettesben,Apukája csak este jön haza(akkor szokott menni a tv)
2019. márc. 1. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Pont hogy hátráltathatja a beszédfejlődést is a háttérzaj.
2019. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Nekem azt mondták, hogy az alapzaj, amit meg kell szoknia, az a napi rutinos zajok, pl mosogatás, mosogép porszivó, szoval ne lábujjhegyen kelljen közlekedni, ha a gyerek alszik.

Mindemellett én rádiot szoktam bekapcsolni, vagy youtube-on zenét, a tv akkor megy csak, ha alszik a kicsi és épp van szabad fel orám nézni, az amugy is késlelteti a beszédfejlődéset.

Ha te nem igényled a tv, vagy rádiot, szerintem felesleges mennie...

2019. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Én a rádiót szoktam bekapcsol hagyni. Se nem zajos, se nem síri csend.
2019. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!