Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bemehetek vele én is? (Többi...

Bemehetek vele én is? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm pár nap múlva megy először nőgyógyászhoz és megkért hogy menjek vele el én is. Eléggé félénk lány és szeretné ha magára a vizsgálatra is bemenne vele valaki de nem szeretné hogy az anyukája menjen. Engem is beengednek vagy csak családtagokat? Vagy e teljesen orvos/kórház függő? (magánrendelésre megyünk)

2020. máj. 18. 01:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem lenne vírushelyzet, akkor is inkább kiskorú 12-14 évesek első vizsgálatánál szokott bent lenni a szülő. Utána ott is bizonyos okok miatt, egyre inkább a váróban szokás hagyni a szülőt is.
2020. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16 voltam az első nőgyógyászati vizsgálatomon. Maganban voltam annál az orvosnál akinél születtem. Anyukám kisért el. A vizsgálóba nem jött be. Nem tudom lehetett e volna de azért bocsi de barmennyire fél a baratnőd biztos széttárt lábbakkal meg félmeztelenül akar előtted lenni? Ha nem lenne járvány sem engednék ezt meg. A váróba talán maszkba bemehetsz. Ha nem akkor kísérd el és kint megvárod az is nagy segítség lesz lelkileg.
2020. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legjobb baratnőmet elísértem az abortuszára. Végig vele voltam de a vizsgalóba meg műtétre még családtagokat sem engedtek volna be pedig nem volt járvány.
2020. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!