Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasonló, mint a felfázás, van...

Hasonló, mint a felfázás, van erre gyógymód, gyógyszer?

Figyelt kérdés

Nagyon nyom és fáj a méhem, 5 percenként kell pisilnem, pár cseppet, de az nagyon fáj. Voltam már felfázva, ez nem az, sokkal rosszabb. Valakinek, van erre valami bevált gyógyszer stb?

Amikor ilyen volt, csináltam egy 10 napos antibiotikum kúrát, de anyum szerint az csak ideiglenes, teljesen nem szünteti meg a baj forrását.

Sehol nem ülök rá wcre csak itthon. Direkt odafigyelek, hogy véletlenül se kerüljek ilyen helyzetbe.



#baktérium #Felfázás féle
2020. máj. 21. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is 10 napos antibiotikum kúrát akartak írni felfazasra. Most költöztem másik varosba, az előző helyen ahova jartam orvoshoz megmondta az urologus h bakterium tenyésztés nélkül nincs gyógyszer írás. Namost az új háziorvos fel volt háborodva h mit képzelek h tenyésztés kell, ide 10 napos antibiotikum kell. Megkérdeztem h megis mire írja? Majd elmentem urológiara, mondta a doki h jól tettem h nem szedtem be semmit. Két nap alatt meglett a tenyésztés eredménye és így tudtuk milyen bakterium van és milyen hatoanyagra lesz érzékeny. Eleg is volt egy öt napos antibiotikum kúra, azóta semmi bajom.
2020. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekem egyébként urologian az Urzinolt javasoltak (remelem így irjak), meg bo folyadek fogyasztást kiegészítésként ha szükséges, esetleg azt megprobalhatod
2020. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nőgyógyászhoz fordulok, szerinted őis tud segíteni?
2020. máj. 21. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha negatív a vizelettenyesztes szerintem akkor menj nogyogyaszhoz
2020. máj. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, nekem is hasonlo problemam van, az urzinol tabletta veny nelkul kaphato? Koszonom a valaszt

21/L

2020. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, vény nélkül
2020. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!