Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóváltás. Ebben az...

Fogamzásgátlóváltás. Ebben az esetben mikor leszek újra védett? Többi lent

Figyelt kérdés
Jangee volt az első tablettám a legalacsonyabb hormontartalmú 3 hónapig szedtem, és most váltottam Lindynettére, mert fájt a fejem. jangee 3mg/0,02 lindyből is a legalacsonyabbat. Mikor orvoshoz tudtam menni felíratni, akkor már a 7 napos szünetben benne voltam.(ugye így a korona miatt volt ez, mert nem rendeltek). Doki azt mondta, hogy így egy hétig kell kiegészítő védekezés. A tabi tájékoztatója meg azt írta, hogy az első előző tabletta csomag elfogyása után az új tabit(tehát úgy értelmeztem nincs szünet és rögtön). Május 8 volt amikor váltottam. Mivel emiatt így picit megijedtem, hogy rosszul jártam el a váltásnál, mert későn tudtam orvoshoz menni, és már a szünet volt, így egészen idáig kieg. védekeztünk a barátommal. Ma van az utolsó szem, utána várom a megvonásost. Szerintetek (aki volt már ilyen helyzetben), már el lehetne hagyni a kieget? most leszünk együtt hétvégén újra. Csak valahogy én sem gondolom, hogy így emiatt egy hónapot kéne megint várni, mintha nem szedtem volna eddig tabit, de eddig a biztonság kedvéért védekeztünk máshogy. De sok mindent olvastam a váltásról és elbizonytalandotam.

#váltás #Jangee #7nap szünet
2020. máj. 28. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a biztos, amit a nőgyógyászod mond. Ha neki nem hiszel/benne nem bízol, ne az interneten várd vadidegen emberektől a helyes választ.
2020. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem bízom benene, hanem más volt a betegtájékoztatóban, nem kellett volna szünet és így lehet hogy más. Újra nem tudtam felkeresni sajnos.
2020. máj. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!