Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az intim szagok ellen?

Mit tegyek az intim szagok ellen?

Figyelt kérdés

(nő vagyok) A nemiszervemnek nagyon erős szaga van,ami borzasztóan zavar,mivel ha pl. törökülésben ülök akkor én is érzem+ha esetleg valamit a lábaim közé rakok (pl. futás közben,amíg összefogom a hajam a combjaimmal szoktam megfogni a kulacsom) azonnal átveszi a szagot. Természetesen igényes vagyok,minden nap tisztálkodom,az intim területeket intim mosakodóval mosom meg,és már a canestent is próbáltam,de nem értem el vele nagy áttörést. Pluszba a fenekemnek is van egy erős szaga,és borzasztóan görcsösen érzem magam,amikor a párom a fenekembe markol,hogy megérzi a szagot.. Valakinek esetleg javaslat?:( 18vagyok.


Nem kérek szánalmas,és undorító kommenteket.



2020. máj. 31. 23:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
58%

Menj el kerlek nogyogyaszhoz.

Valoszinuleg semmi komoly, csak egy fertozes. Ad kupot/gyogyszert es elmulik. Nekem is volt ilyen, mas nonek is.


Kedves elso, nekunk meg az az undorito, hogy egymas s*ggeben turkaltok!

2020. máj. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Azért egy pasinak is lehet kellemetlen szaga...

Hordj jól szellőző fehérneműt, rakj rá 3-4 csepp teafaolajat, nekem ez bevált.

2020. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Annak a testrésznek van egy szaga. Mindenkinél. Egyébként tapasztalatom szerint az intim mosakodódbol a lactacyd femina ami a legjobban elveszi.


1esnek, ha a pasiknak is van szaga, de ezekszerint nem csak puncit nem kapsz, hanem f@szt sem...

2020. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy minden női(és férfi) nemiszervnek van egy alap szaga,csak az a baj (vagyis nem baj..:D ) hogy nem volt soha más nő nemiszervéhez közöm,ezért nem tudom milyen szaga van másénak. Lehet az enyém is tök átlagos,semmi kellemetlen,erős szaga nincs,csak én hiszem ezt,mivel nem tudom milyen a normális. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat,ezt a debil agyhiányost pedig kérlek jelentsétek!
2020. jún. 1. 00:20
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Jelentettem. Kaptam tőle privit is, amiben az egész csalàdodat a föld alà kívànja és hogy ejtsem teherbe az anyukàmat
2020. jún. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Én is kaptam privit. Újból leszögezte, hogy undorítóan büdösek vagyunk
2020. jún. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

De vajon ő ezt honnan tudja?? 😃 Nőt nem igen làthatott még testközelből.

Egyébként egyértelműen a kisebbséghez tartozik, le se tagadhatja, a stílus, szóhasznàlat elàrulja... Ő milyen illatos farkakat làthatott már🤣

2020. jún. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is kaptam privátot,csatlakozok az utolsóhoz,ez az ember egy kupac kaki,akire ragasztottak két szemet.:D
2020. jún. 1. 00:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem attól van, ha beizzadsz lent? Nekem akkor szokott erős szaga lenni, ha edzek, vagy melegben nagyon vastag nadrág van rajtam, ilyesmi.
2020. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

0%-os válaszoló, te roppant intelligens vagy, akár b.uzi vagy, akár nem. Senkit nem érdekel, hogy te ki vagy, mit csinálsz a megválaszolt kérdéseiddel stb.

Kérdező! Nőgyógyászhoz mindenképpen juss el!

2020. jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!