Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az intim szagok ellen?

Mit tegyek az intim szagok ellen?

Figyelt kérdés

(nő vagyok) A nemiszervemnek nagyon erős szaga van,ami borzasztóan zavar,mivel ha pl. törökülésben ülök akkor én is érzem+ha esetleg valamit a lábaim közé rakok (pl. futás közben,amíg összefogom a hajam a combjaimmal szoktam megfogni a kulacsom) azonnal átveszi a szagot. Természetesen igényes vagyok,minden nap tisztálkodom,az intim területeket intim mosakodóval mosom meg,és már a canestent is próbáltam,de nem értem el vele nagy áttörést. Pluszba a fenekemnek is van egy erős szaga,és borzasztóan görcsösen érzem magam,amikor a párom a fenekembe markol,hogy megérzi a szagot.. Valakinek esetleg javaslat?:( 18vagyok.


Nem kérek szánalmas,és undorító kommenteket.



2020. máj. 31. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#2 milyen nőkkel voltál te? Ez a te szegénységi bizonyítványod ha büdös nőkkel voltál együtt..

Elarulom neked hogy mindkét nemiszervnek van egy jellegzetes illata. Ha halszagu akkor ott fertőzés van!

2020. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 09:43!


Ne foglalkozz a kettes válasszal, ő egy homár, aki illatos falloszokkal játszik. Az egyik válaszában (talán az elsőben) rögtön meg is írta negatív véleményét a nőkről mindenféle ótvar stílusban és bevallotta, hogy ő homi.

2020. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, valószínűleg az izzadással lesz gond. Sajnos ezzel én is szenvedek.

Fenékre érdemes használni nedves wc papírt, az sokat segít.

Az Idelyn-nek van hüvelytablettája, esetleg abból egy csomaggal elhasználhatsz. Komoly fertőzésen csak ideiglenesen segít, de azt érzenéd, hogy a szag javul e tőle.

Az intimmosakodót nem érdemes túlzásba vinni, a kisajkakon belül egyáltalán nem jó használni, de kívül nyugodtan. Abból is az Idelyn vált be nekem, de mindenképp olyat vegyél, amiben van tejsav és minél kevesebb illatanyagot tartalmaz.

Illetve nem vagyok tisztasági betét partján, nem annyira egészséges, de ha javítaná az életminőséged, akkor használhatod azt is, gyengíti a kibújó szagokat :)

2020. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves 14.! A tisztasági betétet használtam sokáig,valóban jobb tőle egy fokkal a helyzet,viszont a párommal,egy hirtelen összebújásnál olyan ciki,hogy oda van ragasztva...:/:D
2020. jún. 1. 15:47
 15/16 anonim ***** válasza:
Jogos. Nekem akkor jött el a bugyi rejtve-összegyűrve lehúzása :D bár mi együtt élünk, és amint hazaértem valahonnan, ki is dobtam, így nem volt alkalma ilyen helyzetben zavarni :)
2020. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Próbálj ezekhez hozzászokni kedves kérdező. Én szívesen lennék a helyedben és nagyon remélem hogy élvezném is az ezekkel járó szagokat🥰🥰🥰🥰
2020. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!