Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig tarthat egy felfázás?

Meddig tarthat egy felfázás?

Figyelt kérdés

Másfél hete körülbelül felfáztam, eleg konnyen felfazok utobbi evben is 3x kb es rögtön vettem be ra gyógyszert mindig teát ittam es el is mult másnapra. Most viszont már lassan két hete tart hogy felvagyok fázva reggel nagyon rossz emiatt utána újból veszek be gyógyszert, délután meg este semmi bajom nincs vagy max nagyon enyhe de reggelre megint ugyanolyan rossz lesz.

Volt mar valakivel ilyen? Ti mit csináltatok ilyenkor?



2020. jún. 1. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A húgyúti fertőzésre antibiotikumot kell szedni, amit orvos írhat fel. Mit szedsz?
2020. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg a rewotinex-et, ez eddig használt nekem, vény nélküli
2020. jún. 1. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebből gyulladáscsökkentőnek is 3x1-et kellene minimum szedned napokig. Felfázásra halottnak a csók.
2020. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap majd betelefonalok orvoshoz, hogy adjon rá valamit
2020. jún. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!