Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám előrehozni a...

Hogyan tudnám előrehozni a menstruációm?

Figyelt kérdés
6 napja lefekudtem egy fiúval aki termeszetesen csak egy alkalmas kapcsolatot szeretett volna velem mint kiderult.(védekeztünk gumival de félek hogy kiszakadhatot vagy bármi) Én nagyon nem szeretnék terhes lenni egyszerűen már teljesen kész vagyok, mert a menstruaciom rendszertelen már 28 napja késik. Napok óta fáj az alhasam, alig van étvágyam úgy érzem mostmár megkéne jönnie mert akkor megnyugodnek.. Próbálkozok mindennel forró fürdő, aviva torna, hasizom erősítő gyakorlatokkal de egyszerűen semmi. A hasam csak fáj . Szerintetek? Pont azon gondolkodtam lehet már a stressztől fog késni.

2020. jún. 4. 10:01
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Április 10.e elotti menstruciom pedig februar 8.an volt. Akkor is ki maradt 1 havi:(
2020. jún. 4. 12:46
 12/26 A kérdező kommentje:
Próbálok nem rá izgulni ha nem jön meg 2 héten belül csinálok egy tesztet.
2020. jún. 4. 12:56
 13/26 anonim ***** válasza:
MEnnyi idös vagy? Mert az nagyon nem normális, hogy gyakorlatilag kéthavont van csak menzeszed, ez nem a "még nem állt be" kategória!
2020. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
16vagyok
2020. jún. 4. 13:00
 15/26 anonim ***** válasza:
37%

2 vagyok


Milyen a testalkatod? Volt egy barátnőm a gimiben, aki nagyon vékonyka, pici, törékeny kiscsaj volt, mellette táncolt is, és neki volt, hogy hónapokra kimaradt a menzesze. A nőgyógyász szerint a testalkata meg a sport miatt, és majd helyrejön neki... hát nem tudom. 16 évesen szerintem már nem normális, hogy kimarad 1-2 hónap a ciklusodból. Mindenestre 6 nap alatt még semmilyen terhes tünet nem lehet, plusz védekeztetek is, szóval nyugi, nagy eséllyel nem vagy terhes. Viszont ezzel a menzeszproblémával kezdj valamit, menj el nőgyógyászhoz, ha jársz akkor egy másikhoz, hogy mit lehetne tenni a normál ciklus érdekében. Lehet felírnak majd fogamzásgátlót, az percre pontosra be tudja állítani, hacsak nem valami szervi bajt jelez.

2020. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Először is csinálj terhességi tesztet (minimum kettőt), utána menj el orvoshoz (mindegy mi az eredmény)
2020. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16 hatos vagyok, ha csak 16 vagy nem gáz, nekem mikor kezdődött évente volt egy majd félévente, aztán ugyan úgy k~t havonta, 18 voltam kb mire rendesen beált
2020. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen elég vékonyka vagyok ilyen a genetikám. Mindig is küzdöttem hogy feljöjjön rám pár kiló.
2020. jún. 4. 13:53
 19/26 anonim ***** válasza:

16-os: egyelöre értelmetlen a terhességi teszt, mert még csak 6 napja feküdt le az illetövel, a teszsthez meg minimum két hét kell, mire kimutatja az esetleges terhességet.


A kérdezönek nema vékonyság a probléma, mert láthatólag a menzesze nem összevissza jön meg, hanem kéthavonta, ami petefészek-problémára utalhat.


Mindenképpen keress fel nögyógyászt, ne engedd, hoyg lerázzon a még nem állt be szöveggel, hanem rendesen vizsgáljon ki.

2020. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%

" Viszont ezzel a menzeszproblémával kezdj valamit, menj el nőgyógyászhoz, ha jársz akkor egy másikhoz, hogy mit lehetne tenni a normál ciklus érdekében. Lehet felírnak majd fogamzásgátlót, az percre pontosra be tudja állítani, hacsak nem valami szervi bajt jelez."


Ha valakinek nem rendszeres a menzesze, arra NEM MEGOLDÁS a fogamzásgáltó, mert az NEM BEÁLLÍTJA, hanem teljesen LEÁLLÍTJA a hormonszabályzást!

2020. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!