Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám előrehozni a...

Hogyan tudnám előrehozni a menstruációm?

Figyelt kérdés
6 napja lefekudtem egy fiúval aki termeszetesen csak egy alkalmas kapcsolatot szeretett volna velem mint kiderult.(védekeztünk gumival de félek hogy kiszakadhatot vagy bármi) Én nagyon nem szeretnék terhes lenni egyszerűen már teljesen kész vagyok, mert a menstruaciom rendszertelen már 28 napja késik. Napok óta fáj az alhasam, alig van étvágyam úgy érzem mostmár megkéne jönnie mert akkor megnyugodnek.. Próbálkozok mindennel forró fürdő, aviva torna, hasizom erősítő gyakorlatokkal de egyszerűen semmi. A hasam csak fáj . Szerintetek? Pont azon gondolkodtam lehet már a stressztől fog késni.

2020. jún. 4. 10:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj már érdemben a kérdésekre!


Utolsó 5 menzeszed első napja?

Hány éve menstruálsz?

Testtömeged változott mostanában?

Milyen magas/hány kg vagy?

2020. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19 csak azért gondoltam tesztre mert állítása szerint egy ideje nem volt meg neki és ha egyszer lefeküdt így valakivel akkor miért ne tehette volna máskor is? Lehet hogy korábban is volt valakivel régebben mint 6 nap
2020. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Voltam februar végén. Csinaltam tesztet aktus utan 2 hettel negativ lett. Utana a mensim is megjott rendesen. Es semmi tunetem nem volt.
2020. jún. 4. 18:31
 24/26 A kérdező kommentje:
Plusz keptelenseg mert alig volt szex es nem elvezett belem.
2020. jún. 4. 18:32
 25/26 A kérdező kommentje:
es vedekeztunk
2020. jún. 4. 18:33
 26/26 anonim ***** válasza:
Jól van csak tudod mindent ki kell zárni
2020. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!