Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi ez az érzés...

Szerintetek mi ez az érzés csiklómban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több kérdésem is van illetve leírom mi a problémám...nos állandó felizgulás érzet van a puncimba de nem kapok orgazmust meg semmi ilyesmi csak egy nap többször is belelüktet csiklómba ez nem fájdalmas sőt jó érzés is de nem orgazmus meg ilyesmi csak belelüktet megint ráfigyelekés érzem hogy belelüktet nagyon sokszor egy nap és ez évek óta...hallottam van betegség hogy egy nő sokszor ugymond a semmitől elélvez valamilyen pcas szindróma nem tudom pontosan de nekem még sem ilyen...nos ez nagyon régóta van velem nőgyógyászati vizsgálataim mindig jók hálisten...nos a problémám alapban szorongós vagyok és gondolkodtam ha arra kerül sor, hogy szüljek ez nem e okoz problémát, komplikációt pl hülyén hangzik de nem e vérzek pl el emiatt ...ilyen gondolataim vannak pedig szeretnék gyermeket nos ez sima nőgyógyászati műtétre is igaz attól is félek ez nem e jelent problémát ..isten ments legyen ilyen problémám de hátha ...kiskorokban elég hamar felfedeztem a testem általános iskolában és már önkielégítettem...és emlékszem anyukám mindig szólt, hogy nem szabad ilyet mert beteg leszek stb...és lehet ez is visszavezethető rá... nem tudom mi ez de a szorongások nagyrészt ehez is köthetők de szeretnék kigyógyulni illetve, hogy emiatt lehet gyerkőc mert nagyon szeretnék már 28 évesen

A kérdés nem kamu előre is szólok köszönöm válaszokat



2020. jún. 8. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
PSAS szindróma elírtam a kérdésben
2020. jún. 8. 17:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Várj, hozom a kristálygömböm! Az mindig meg tudja távolról is állapítani a problémákat és teljesen feleslegessé tesz bármilyen egyéb szakvéleményt.
2020. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem
2020. jún. 8. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam végig olvasni mert olyan értelmetlen. Szóval az a "problémád" hogy néha néha ilyen jó érzés jön bele? Nekem is szokott ha pl úgy ülök hogy ott összeszorul.
2020. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igrn így belelüktet aztan utánna megint ....de nem figyelek rá nem érzem...érdekes mi ez...ha fekszem is
2020. jún. 9. 09:46
 6/8 anonim válasza:
Mennyire jó érzés?
2020. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi extra
2020. jún. 11. 22:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem orvossal nőgyógyásszal és mondta semmi bajom érzékenyebb a csiklóm és ennyi :)
2020. jún. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!