Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mellrák? 17 éves vagyok,...

Lehet mellrák? 17 éves vagyok, a jobb mellemben talaltam aprilis elejen egy csomót. Ez elmozdíthato, néha nagyobb, néha kisebb.

Figyelt kérdés
Ugyanazon a mellemen van egy bemelyedes is, ezt aprilis végén vettem észre, azóta ott van. Néha ez is eroteljesebben latszik, néha alig. Felemelt kezzel olyan ,mint egy horpadas. Plusz annyi, hogy ez a mellem kisebb a masiknal.

2020. jún. 9. 23:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem felesleges elmenni orvoshoz, akkor is meg tudja nézni ultrahanggal, ha te nem tudod kitapintani épp. Mindenképp menj el orvoshoz és ne halogasd, ezzel nem jó játszani, mert ha mégis valami rosszindulatú, akkor a hetek is számíthatnak és az életeddel játszol. És ez nem korfüggő, meg érettség függő, fiatalon is lehet probléma, csak kisebb rá az esély. Meg attól, hogy nem rák, még lehet olyan elváltozás, amivel jobb akkor foglalkozni, amíg még nem túl nagy, stb. Nem lehet tippelgetni, meg csak tapintással diagnosztizálni, el kell menni orvoshoz, csak akkor derülhet ki.
2020. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Holnap beszélek anyukammal, kérünk szerintem egy idopontot. Nagyon félek!
2020. júl. 7. 00:56
 23/31 anonim ***** válasza:
Egy hónapja írtad ki a kérdést és még azóta nem mentél el orvoshoz?
2020. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Figyelgettem. Nem kértünk még idopontot
2020. júl. 7. 10:07
 25/31 anonim ***** válasza:
Már rég elfelejthetted volna ezt az egészet, ha elmentél volna orvoshoz hónapokkal ezelőtt.
2020. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk anyukád is elég felelőtlen.
2020. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
O kert volna csak félek és inkább figyeltuk meg
2020. júl. 7. 18:34
 28/31 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, én is márciusban a korona kellős közepén vettem észre egy csomót a mellemben, kértem magán radiológushoz időpontot, 10.000 ft volt, de minden pénzt megért az a pillanat számomra mikor mondta hogy minden rendben.

Én menstruációkor megduzzadó tejmirigyeket éreztem, de minden évben el fogok menni, mert nők vagyunk, a mi felelősségünk a testünk. Rengeteg fiatal mellrákos hölgy van, én azt mondom hogy ennyit megér mindenki egészsége.

Valószínűtlen egyébként a csomód rosszindulatúsága, de jobb félni mint megijedni.

2020. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele, hogy akarmennyit fizetnek egy Minden Rendben Van mondatert. A csomó egyébként szerintem is jóindulatú: körülhatárolhato, elmozdithato, nem nagyon kemeny és volt hogy kicsit össze is ment

Én a melyedes miatt jobban félek

2020. júl. 8. 00:18
 30/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt írom, de nem normális az ahogy gondolkozol. Mi az hogy félsz elmenni? Mitől félsz???

Anyukádnak meg már rég kellett volna időpontot kérnie és elvinnie téged.

2020. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!