Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mellrák? 17 éves vagyok,...

Lehet mellrák? 17 éves vagyok, a jobb mellemben talaltam aprilis elejen egy csomót. Ez elmozdíthato, néha nagyobb, néha kisebb.

Figyelt kérdés
Ugyanazon a mellemen van egy bemelyedes is, ezt aprilis végén vettem észre, azóta ott van. Néha ez is eroteljesebben latszik, néha alig. Felemelt kezzel olyan ,mint egy horpadas. Plusz annyi, hogy ez a mellem kisebb a masiknal.

2020. jún. 9. 23:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Zsírcsomó lehet vagy ciszta.

Kértél már időpontot UH-ra és nőgyógyászhoz?

És ne piszkáld mert nem tesz neki jót.

2020. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem kértem még.
2020. jún. 11. 17:19
 13/31 A kérdező kommentje:
Várok vele
2020. jún. 11. 17:19
 14/31 anonim ***** válasza:
Ne várj vele, mert magától nem tűnik el, csak tovább nő. Legnagyobb valószínűséggel fibroadenoma, ami hiába jóindulatú, el szokták távolítani, egyszerű műtét helyi érzéstelenítésben, nem kell tőle félni. De orvoshoz el kell menni.
2020. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
A csomó miatt annyira nem félek! Az volt már nagyobb is, egyszer tok kicsire össze is ment, alig találtam rá! Viszont a melyedestol félek! Ugyanazon a mellemen van, oldalt. lehet osszefuggesben van zsircsomoval vagy fibroadenomaval? A melyedes és a csomó is aprilis óta ott van és azóta semmi nem történt.
2020. jún. 11. 22:11
 16/31 anonim ***** válasza:
Épp ezért kellene elmenned kivizsgáltatni magad. Te is megnyugodnál és kiderülne mi az.
2020. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Lehet mellrák igen. Én tudok 18 éves mellrákos lányról. Ennyire azért ne legyél nyugodt, hogy nem kérsz időpontot orvoshoz.
2020. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Én csak 16 vagyok+eléggé későn érő típus. A csomó néha kisebb, szinte eltűnik, néha nagyobb. A mélyedés néha mélyebb, néha figyelni kell, ha meg akarjuk találni.
2020. jún. 15. 21:45
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
En most nem ertem mit szeretnel. Mindenki tanacsolja hogy menj orvoshoz, nezesd meg, mert barmi lehet -jo es rossz is- de ilyenkor meg azzal jossz, hogy keson ero vagy, meg csak 16 es nem is mindig latszik es neha eltunik stb... Akkor meg ha ennyire elutasitod az orvoshoz menest es elkezded mondogatni hogy nem is annyira olyan mint ahogy az elejen irtad; akkor minek tettel fel kerdest? Tenyleg nem ertem. Ha van ott valami ami eddig nem volt, es/vagy nem kene ott lennie, akkor orvosnak latnia kell. Ennyire egyszeru. Lehet abszolut jelentektelen valami is, de lehet akar rosszindulatu is. Ne problj kibujni az orvoshoz menes alol, mert attol hogy homokba dugod a fejed, meg nem fog megvaltozni semmi, sem pedig kiderulni hogy mi az.
2020. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem tudom, mióta van ott. Nem szoktam figyelgetni, totál véletlen vettem észre. Április elején. Én elmennék orvoshoz, mondtam is már anyának, szerinte még felesleges. De majd szólok neki
2020. jún. 15. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!